укр   eng  рус 
вул. ГончарНа17-A, Київ, Україна
+38 (067) 549-69-98, +38 (044) 455-84-57
email: goncharap@ukr.net
вул. ГончарНа17-A, Київ, Україна, +38 (067) 549-69-98, email: goncharap@ukr.net
Бронювати номер
Правила бронювання у готелі «Гончар»
 1. Стандартний час ЗАЇЗДУ -14: 00; ВИЇЗДУ-12: 00.
 2. Ранній заїзд та пізній виїзд можливий при наявності вільних номерів і після узгодження з адміністратором. Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 оплачується додатково, і можливий тільки при наявності вільного номера. Пізній виїзд з 12:00 до 18:00 оплачується додатково, і можливий тільки при наявності вільного номера. При проживанні гостей менше 24 годин, оплата стягується за добу, незалежно від часу поселення. Ануляція бронювання без штрафних санкцій відбувається не пізніше ніж за 72 години при бронюванні за тарифом «Стандартний». При бронюванні по тарифу, що «Не підлягає поверненню» при відмові гість оплачує штраф у розмірі першого дня проживання.
 3. Розміщення в номерах дітей до 4х років (без надання додаткового місця) - безкоштовно. Вартість додаткового місця оплачується додатково.
 4. Рахунки готелю можуть бути оплачені готівкою, безготівкою та кредитною карткою в національному валюті України - гривні. До оплати приймаються VISA, Master Card.
 5. У вартість проживання включено: сніданок (при ранньому заселенні оплачується додатково), Wi-Fi, супутникове / кабельне ТБ, парковка, туристичний збір у розмірі 1% від суми за проживання.
 6. Поселення в готелі здійснюється за пред'явленням паспорта або іншої документа, що засвідчує особу.
 7. Всі неоплачені рахунки повинні бути повністю оплачені при в'їзді в готель.
 8. Гість несе повну матеріальну відповідальність за збитки завдані готелю.
 9. Сторонні особи, по проханню гостя, можуть знаходитися в готелі з 8:00 до 23:00 при пред'явленні документа, що засвідчує особу. Після 23:00 гості повинні покинути готель або оформити проживання. Сторонні особи можуть знаходитись в номері та в готелі тільки спільно з Гостем. Готель не несе відповідальності за відвідувачів, запрошених у номер. Адміністрація готелю має право відмовити в пропуску гостей без документів, що засвідчують їх особистість. Гість несе повну майнову та матеріальну відповідальність за дії відвідувача (стороннього, що не проживає в готелі) як за власні дії; Відшкодування Гостем збитку, причиненого Гостем (той, що прибув до нього) майну готелю, Гість проводить відповідно до встановленого готелем прейскуранту.
 10. Адміністрація та персонал готелю не несуть відповідальність за збереження матеріальних цінностей, що знаходяться в номері поза сейфом та не передані в камеру зберігання.
 11. Гостю заборонено користуватися номером готелю в протизаконних цілях і приносити матеріали та предмети, небезпечні для життя та здоров'я оточуючих.
 12. У номерах готелю категорично заборонено палити. У разі недотримання правил стягується штраф у розмірі – 1000 грн.
 13. Проживання в готелі з тваринами заборонене.
 14. У випадку відсутності гостя більше 2-х годин з моменту настання розрахункової години, адміністрація готелю в праві зробити опис майна, що знаходиться в номері, і передавати його в камеру зберігання.
 15. Адміністрація готелю залишає за собою право відвідування номерів без узгодження з гостем у випадку форс-мажорних обставин, а також обставин, що загрожують життю та здоров'ю оточуючих.
 16. Адміністрація готелю в праві відмовити гостю в наданні послуг з проживання в разі не дотримання даних правил. Сплачена сума за проживання в даному випадку не буде повернена гостю.
 17. Поточне прибирання номеру проводиться щодня. Прибирання не проводиться в тому випадку, якщо гість у номері.
 18. Готель не несе відповідальності за роботу міських служб (аварійне відключення електричної та теплової енергії, водопостачання).
 19. Адміністрація готелю залишає за собою право змінювати тарифи та правила проживання.

Приємного Вам відпочинку

Адміністрація готелю
«Гончар»

Площа номера 13-16м2, максимальна кількість осіб - 2   далі..
Площа номера (12-16 м2), два основних місця, можливість доставити одне додаткове місце   далі..
Площа номера 23м2, Два основних місця, можливість доставити одне додаткове місце.   далі..
 
Порядок оформлення, проживання в готелі «Гончар»
Порядок проживання в готелі «Гончар»
У готелі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ
Дія договору про надання готельних послуг
Правила пожежної безпеки в готелі «Гончар»  
далі..
 
Нам завжди є чим Вас здивувати і порадувати 
далі..